Karrier

Folyamatosan fejlődő és növekvő vállalatunk 2003-tól kínál magas színvonalú informatikai tanácsadási és képzési szolgáltatást magán és vállalati ügyfelek részére. Professzionális tanfolyamaink mellett informatikai projektek lebonyolításával is foglalkozunk, valamint hivatalos vizsgaközpontként is működünk. Küldetésünknek tekintjük, hogy szolgáltatásainkkal hozzájáruljunk a vállalatok eredményes és költséghatékony működéséhez.

Oktatásszervező

Excel oktató

OKTATÁSSZERVEZŐ

pozícióba lelkes és megbízható munkatárs személyében keressük csapatunk új tagját.

Ha szívesen dolgoznál igényes és modern munkakörnyezetben és szakmailag fejlődnél, valamint fontos számodra, hogy a munkádat megbecsüljék, akkor nálunk a helyed!

AMIK RÁD VÁRNAK:

  • tanfolyamok szervezése
  • oktatásszervezéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • bejövő hívások és e-mailek kezelése, feldolgozása
  • ügyfelek, hallgatók tájékoztatása
  • képzési programok szerződéseinek és megrendeléseinek kezelése
  • oktatások és rendezvények előkészítése
  • oktatótermek foglalásának koordinálása
  • tananyagok nyomtatása
  • tanúsítványok és képzési dokumentációk előkészítése
  • kapcsolattartás a képzések résztvevőivel
  • vizsgák szervezése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • minimum 2 éves oktatásszervezői / rendezvényszervezői tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű Microsoft Office (Word, Excel) ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó szervező és koordináló képesség
  • segítőkész, udvarias és barátságos hozzáállás
  • precíz, lendületes munkavégzés

ELŐNYÖK:

  • andragógiai tanulmányok

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil és hosszú távú munkalehetőség
  • igényes és modern munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség (szakmai tréningek, képzések)
  • családias légkör
  • teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, 13. kerület (Madarász Irodapark)

EXCEL OKTATÓ

Folyamatos szakmai továbbképzést és kihívást jelentő informatikai tanácsadási feladatokat, rugalmas munkaidőt és kiemelkedő díjazást kínálunk minden oktatónknak.

Főbb oktatott technológiák a Masterfield Oktatóközpont által meghirdetett informatikai tanfolyamok és informatikai képzések során: Java, Javascript, AJAX, Delphi, Oracle, Microsoft SQL Server, Mysql, Cobit, ITIL, White Hat Hacker, Penetration Tester, PRINCE2, PMI PMP, WebLogic, Apache, PHP

Főbb oktatott területek a Masterfield Oktatóközpont által meghirdetett informatikai tanfolyamok és informatikai képzések során: programozó tanfolyam, szoftverfejlesztő tanfolyam, információbiztonsági tanfolyam, tesztelő képzés, biztonsági tanfolyam, pénzügy tanfolyam, bankinformatikus képzés, projektmenedzsment tanfolyam, szoftver ergonómia.

Amennyiben szívesen oktatnál te is, kérünk, hogy küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat magyar és angol nyelven. Az életrajzban térj ki eddigi informatikai oktatói tapasztalataidra is!